| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Mi-am descarcat minecraft 1.2.5 si cand il instalez imi apare,, The parameter is incorect,,. Ce sa fac ca sa imi mearga? Dau funda+vot.

4 răspunsuri:
| Raulikaaa a răspuns:

Stiai ca a aparut 1.5.2? Uite aici site de unde descarci:::http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html P.S Uita-te si la video:)

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Raulikaaa):

Stiam dar mi mu imi merge versiunea aia findca am RAM-ul prea mic, dar il am pe 1.5.0 si la ala imi trebuie doar cont.Mi-am facut eu cont dar nu mi-a aparut nicaieri username si imi cere cand ma loghez la joc.

| Raulikaaa a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Iti trebuie cont premiumhappy

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Raulikaaa):

Stiu dar trebuie sa platesc si eu nu pot pentru ca sunt copil de 12 ani.