| fanezodo a întrebat:

Mi-am făcut cont pe origin si fifa 20 costa 60€, daca il cumpăr ma voi putea juca mereu? Si e ceva premium? Ala trebuie plătit în toată luna?

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Intra la faq la origin si te lamuresti.

| Wr3nch a răspuns:

1. Poti jucat cat vrei.
Orgin Access te lasa sa joci tot ce au acolo pentru un abonament lunar. Cel mai scump te lasa sa joci Fifa2020 si alte titluri noi pentru 15 euro lunar.
Daca nu esti interesat poti lua doar jocul si nu ai treaba.

| fanezodo explică (pentru Wr3nch):

Si daca am abonament de 5 euro?

| azeze a răspuns:

Daca,cumperi orice joc de pe Origin,poti sa te joci cat doresti, poti sa il instalezi si dezintalezi de cate ori doresti, sa te joci pe alte pc-uri, jocul tot o sa il ai pentru ca ramane pe cont, este asemanator cu Steam.Cu abonamentele lunare nu stiu despre ce este vorba, probabil platesti o anumita suma pentru a te juca jocuri un anumit timp.

| fanezodo explică:

Si daca nu plătesc abonamentul acela, dar cumpăr jocul, merge?

| stefanelrares a răspuns:

Daca o sa cumperi, te joci cat vrei, nu e abonament.

| Wr3nch a răspuns (pentru fanezodo):

Da merge.

| AgentTorque a răspuns:

Dc va cumparati acelasi joc in fiecare an? lol