| xcristix a întrebat:

Mi-am facut un blog-blogspots si as vrea sa imi pun un chat, dar problema e ca nu stiu sa fac si as vrea sa ma ajutati voi cu un site pe care pot sa fac si care sa imi dea codul pe care trebuie sa il pun pe blog

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai dreptate! A fost sters postul.
Creeaza o pagina pe blogul tau cu numele "CHAT"si pune codul de aici: http://dan-blog.ro/forum/topic/chat-pentru-site-blog-forum#post-1641

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum pun un chat pe blogul meu?
intra aici si vezi cum se face pas cu pas! http://help.forumgratuit.ro/t10-cum-pui-un-chat-pe-forumul-tau Succes!

| xcristix explică (pentru neluL):

Imi zice "nu exista subiectul sau mesajul cautat"

| xcristix explică (pentru neluL):

Inca o mica intrebare:cand o sa copiez codul o sa il pun la scrieti sau la html? mai raspunde-mi la asta please si iti dau funda

| neluL a răspuns (pentru xcristix):

Ai dreptate! A fost sters postul.
Creeaza o pagina pe blogul tau cu numele "CHAT"si pune codul de aici: http://dan-blog.ro/forum/topic/chat-pentru-site-blog-forum#post-1641

| xcristix explică:

Gata am rezolvat problema am pus la html, mersi, dar acum am alta problema, si anume cum sa imi fac o pagina principala, adica cand dau pagina de pornire ma trezesc si cu chatul?

| neluL a răspuns (pentru xcristix):

In blogspot nu ai pagina principala daca nu ai o tema speciala! pagina principala ramane tot timpul ultima postare.

| xcristix explică (pentru neluL):

Cum adica tema speciala? eu am mai schimbat cate ceva pe la sabloane si imaginea de fundal

| xcristix explică (pentru neluL):

Vb pe mess, please? id meu:cristyman15

| neluL a răspuns (pentru xcristix):

Nu folosesc messenger (cel putin din locul in care sunt acum). Da-mi linkul de la blog sa vad. Cand spun tema ma refer la o tema propriuzisa pentru blog.

| xcristix explică (pentru neluL):

Poate vb pe chatul care e pe blog.stiu ca nu e nimic pe blog decat chatul dar nu vreau decat sa invat tot ce trebuie sa fac pentru a avea trafic mare ca vreau sa imi bag google adsense dar am abia 14 ani

| neluL a răspuns (pentru xcristix):

Pentru adsense citeste aici ->>>GOOGLE ADSENSE Primul pas pe care trebuie sa-l faci este sa te inscrii in GOOGLE Adsense. Serviciul de reclame Adsense - este un serviciu al Google - ceea ce da o incredere totala in siguranta platirii sumelor realizate din reclame si in corectitudinea acestui serviciu.
Google Adsense este o cale, relativ usoara, pentru proprietarii de site-uri mici si mari, de a castiga bani afisand reclame relevante pe site-ul lor.Aici vezi cum functioneaza:
http://tiny.cc/r10rr http://www.afacereadsense.net/
Bafta!

| xcristix explică:

Putem sa vb pe mess? uite id meu:cristyman15