| Gabitech a întrebat:

Salutari. Mi-am facut si eu de curand un blog. Nu as vrea sa-l umplu cu prostii doar de dragul de a avea blog. As vrea sa scriu in el lucruri cat mai interesante. Ideea e ca nu stiu cum sa-l fac cunoscut, sai cresc rating, numar de vizitatori. Care ati mai intampinat problema mea, va rog, ajutati-ma cu un raspuns. Funda mare :)

www.gabrielmarciuc.wordpress.com

Răspuns Câştigător
| Nechifor_Denisa_1981 a răspuns:

Incearca sa iti publici site-ul pe mess, facebook si alte retele de socializare. Roaga-ti prietenii sa-ti faca publicitate si sa isi roage si ei prietenii si asa mai departe. Succes!