| xBoyka a întrebat:

Mi-am facut windowsul acum cateva zile si am vrut sa imi bag ceva in pc si nu ma lasa, an D imi arata ca este ocupat tot spatiul dar cand descid fereastra nu imi arata nimic m-am uitat si in control panel nu este nimic instalat. de ce arata ca este plin cand el nu ara nimic instalat sau altceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori e vorba de vreo porcarie facuta pe hard drive ori sunt bad-uri.
Nu stiu ce sa zic, da-i click dreapta pe "D:\" > "format".

| xBoyka explică (pentru anonim_4396):

Si acum ce ar trebui sa fac sa schimb iar windowsul? s-au sa ii fac eu ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xBoyka):

Deci ai reusit sa finalizezi procesul de formatare? Daca da uita-te sa vezi daca ai spatiul acela ocupat, acum liber.Si asta a fost, nu trebuie sa mai faci tu nimic daca s-a formatat partitia, caci asta ii este si scopul sa stearga toate chestiile ramase permanent din ea.