| alexfotbalpoli a întrebat:

Mi-am instalat modul naruto in gta san andreas dar nu stiu cum sa-l activez pe youtube unde m-am uitat eu zice to active mod pres in gameplay naruto si am apasat naruto cand jucam si nu mergea cum activez?

3 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Depinde de mod.Trebuie sa fie in fisierul text Read Me activarea(ce trebuie sa faci). Observatie:nu toate modurile merg!

| alexfotbalpoli explică (pentru BlackNinja):

MA AUZI tu ai mod in gta?

| Bacanu_Alin_1997 a răspuns:

Sall daca ti-ai facut mod in san andreas ma poti ajuta si pe mine ca nu reusesc uite id meu daca vrei sa ma ajuti sau ori care poate sa ma ajute alinbacanu1997@yahoo.com...