| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU mi-am luat gta san andreas si vreeam sa joc cu moduri m-am uitat pe youtube si am vazut ceva si am luat san andreas mod instaler unde imi instaleaza modurile e si am instalat un mod cu o masina si cand intru in gta san andreas nu stiu cu ce sa activez modul stiti cumva voi? sau daca e sami aratati cum sa pun moduri dau funda mare)

4 răspunsuri:
| Eus3b1u995 a răspuns:

Pai cauta masina in locul careia ai instalat modul, modul nu se activeaza odata ce l-ai instalat, l-ai instalat.Si mai pune mana pe abecedar.

| alexfotbalpoli explică (pentru Eus3b1u995):

Poate e pentru tine abecedaru nu am gresit nimic

| Eus3b1u995 a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Vreeam? Unde imi instaleaza modurile e si? Asta e gramatica?

| alexfotbalpoli explică (pentru Eus3b1u995):

La vreeam sa gresit si? dar la unde imi instaleaza modurile am vrut sa pun o virgula dar n-am mai pus thoamne...