| RaduBortannoiu a întrebat:

Bine deci am gta san andreas mod installer si mi-am instalat modul de bugatti si nu stiu pe ce trebuie sa apas ca sa imi apara fereastra aceea cu moduri
P.S am vazut ca treboie sa iti apara o fereastra youtube

2 răspunsuri:
| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Scrie pe un far mi se pare, NEXT...

| RobertSiAtat01 a răspuns:

Daca nu ma insel nu ai luat programul bun (programu bun: CLEO) il bagi in folderu cu gta san andreas iar dupa cand instalez un mod ai niste chesti cu dll intri in folderul cu gta san andreas si le bagi in folderul cu cleo sper ca te-am ajutat tongue