| deejay1998 a întrebat:

Mi-am instalat windows 8. si nu imi merge youtube, adica merge 2-3 sec, si dupa imi zice " Learn more "... AJUTORRR

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa ai mai multe browsere, si sa ai programele astea instalate:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/

| RB26DETT a răspuns:

Instaleaza-ti mozilla firefox, vezi sa ai flash player-ul instalat, ultima versiune si inca ceva... tu ai driverele? daca nu, descarca driver pack solution 2013winking iti instaleaza cele mai bune drivere pentru componentele tale, iti va merge pc-ul mai bine.