| anonim_4396 a întrebat:

Heii!
Va merge youtube?
Mie nu ..nu pot asculta nici o melodie ..si se mai si blocheaza, abia merge si dupa apare An error occurrent, please try again later. Learn More.
De ce nu merge?

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună.
Probabil îţi merge netul încet.
Şi la mine face aşa aproape mereu.

| positivity a răspuns:

Mie îmi merge foarte bine youtube-ul!
Însă, dacă ție nu îți merge încearcă mai târziu, iar dacă nici atunci nu-ți merge reinstalează-ți windows-ul!
Pentru că, poate ai vreun virus în calculator care-ți creează probleme!

| Spoiled a răspuns:

E de la net, am patit si eu.

| VioCrazy a răspuns:

Poate ai nevoie sa iti instalezi un antivirus sau daca se si blocheaza poate ar trebui sa instalezi iarasi windows-ul big grin
Succes!