| Grecu_Petrisor_Cristian_1998 a întrebat:

De ce nu imi merge youtube imi scrie "An error eccurred, please try again later. Learn More." Va rog sa imi spuneti cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
| 1234dany5 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema! SOLUŢIE: instaleaza-ţi Adobe Flesh Player http://adobe-flash-player.ro.softonic.com/ apoi iti va merge! daca nu ai Mozila Firefox te sfatuiesc sa il instalezi si sa il pastrezi ca browser principal e cel mai bun!

9 răspunsuri:
| LuMix a răspuns:

Ii de la browser sau ai contactat un virus. Incearca sa-ti instalezi un antivirus sau sa-ti reinstalezi browserul.

| Loker a răspuns:

Fisierul poate fi sters, Flash Player-ul nu mai finctiona, sau ai o conexiune slaba la net.

| Annnonim12 a răspuns:

Ast imi arat si mie si nu stiu ce naiba are...

| Grecu_Petrisor_Cristian_1998 explică (pentru Annnonim12):

Merge doar 2 secunde dupa aia scrie:"An error eccurred, please try again later. Learn More."

| 1234dany5 a răspuns (pentru Grecu_Petrisor_Cristian_1998):

Merge acum?

| Grecu_Petrisor_Cristian_1998 explică (pentru 1234dany5):

Nu am mai incercat