| Esanu_Fabian_1999_XRyh a întrebat:

Mi-am instalat windowsul xp sp 3. Nu stiu cum sa instalez sunetul. Nu se aude nimic.

5 răspunsuri:
| Esanu_Fabian_1999_XRyh explică (pentru Rony56):

La instalare mi-a aparut ca nu este compatibil cu Windowsul si ca mai bine nu il instalez. Am oprit atunci instalarea

| Esanu_Fabian_1999_XRyh explică (pentru Rony56):

Placa mea audio este una dedicata. Cea veche s-a ars intr-o zi si am dus unitatea la reparat unde mi-a pus alta placa audio. Am un CD pentru acea placa dar nu stiu cum sa il instalez pentru ca atunci cand il bag in CD-ROM imi apare doar un Folder Soun si in el alte 4 Foldere.

| Wr3nch a răspuns:

Descarca drivermax free. Cere mail dar nu trimite niciodata spam. Il deschizi si iti arata ce drivere sunt vechi sau lipsa. Poti alege doua pe zi si le face el update sigur, bun si fara virusi. Succes!

| lpavel a răspuns:

Trebuie sa instalezi : Driver-ul audio!
Cauta pe net si incearca mai multe variante, va dura ceva timp pana-l vei gasi pe cel bun... Bafta!