| BananaSuparata a întrebat:

Mi-am luat calculator de la NASA. laughing Am placa video de 30 mil, monitor full hd gaming. Si mi-am instalat GTA IV am dat toate rezolutiile la maxim si se vede foarte bine. Insa am o problema. Cu luminozitatea. Este prea mare lumina si oricat as incerca sa o scot nu merge. Ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

1.Mai incearca de al setari
2.Incerca de al monitor...cand joci sa-ti setezi luminozitatea monitorului mica

16 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Aia de la NASA folosesc PC-uri?

| akka4 a răspuns:

Off nu intelege nici unu gluma cu NASA. baiatul se refera ca este un calculator sa spun asa mai performant.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru akka4):

E clar astalaughingma rog pentru cei normali la caplaughing

| akka4 a răspuns:

Se vede lumina asa seara, cand apare ceatawinking ziua sa vezi ca se schimba. asa se vede si la mine

| AleXzpm a răspuns:

Iti pui ochelari de soare

| akka4 a răspuns (pentru AleXzpm):

Da..corect.winking ochelarii sunt ultima solutie. este si normal sa se vada asa. doar e de la nasawinking

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

De la NASA?:-\

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru չﻨгﻪรէﻨĸ):

Nu de la NASA o are, de fapt la sterpelit de la SIAlaughing

| zBobby a răspuns:

Ce sa le ceri? n-au deloc simtul umorului

| Pacioaca a răspuns:

We mincinosule nai de unde sa cumperi calculatoare de la NASA ca alea nu-s de vanzare dar oricum daca ai probleme cu luminozitatea intra in programul ala de la placa video si cauta contrast si setezi de acolo sau din monitor!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Pacioaca):

A spus-o in gluma pe aia cu "NASA"laughing

| BananaSuparata explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ei plang cand le spui ceva. Oricum in restul intrebarii, a fost doar un chatlaughing. Am incercat setarile si monitoru si placa video si tot. Si nu merge

| Pacioaca a răspuns:

Eu cred ca el nu stie cei NASA

| akka4 a răspuns (pentru Pacioaca):

Bun sa zicem ca nu tie. explica tu te rog ce inseamna NASA

| Pacioaca a răspuns (pentru akka4):

NASA agenție reponsabilă cu programul spațial public al Statelor Unite ale Americii și cu cercetare aerospațială civilă și militară pe termen lung.

| akka4 a răspuns (pentru Pacioaca):

BRAVO! Nota 10 Googlewinking