| bYdbYd a întrebat:

Mi-am luat si eu net de la clickent prim modem de 4zile si netu imi merge f prost 150kb/s dimineata, seara 50kb/s si ei in contract zic 3.1mb/s.Precizez ca stau in Buhusi, jud Bacau nu cred ca o fi din asta, oricum e tot oras.Am semnal full la modem deci nu vad de ce nu ar merge macar cu 500kb/s. Daca m-as muta in Bucuresti as avea oare mai mare viteza? laughing. Daca nu voi rezolva reziliez contractu deoarece am 7zile la dispozitie...De la cine ar trebui sa imi iau modem? Rds, Orange, Cosmote, Vodafone etc...

Răspuns Câştigător
| PoWRObert a răspuns:

Eu am de la clicknet de 600 kb/s...in primele 7 zile o mers mai rau netu dar dupa nu am mai avut probleme cu el