| highheadshot a întrebat:

Am internet prin modem de la Orange si am semnal 3G+ full dar internetul merge foarte greu, imi puteti spune de ce si cum pot rezolva problema asta?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In functie de tipul de abonament pe care il ai, viteza internetului scade dupa consumarea unei anumite cantitati de trafic. Verifica daca l-ai consumat sau nu accesand serviciul Cronos prin trimiterea unui SMS la 415 sau accesand https://www.orange.ro/contul-meu/

O zi buna,
Orange Helper

| highheadshot explică (pentru OrangeHelper):

Pai am internet unlimited 14 cost control cam ce trafic am?

| Socaci_Marian_1997 a răspuns:

Sal.am si eu modem de la Orange pe un an dar daca stiam ca merge asa nu luam nici cu 1 leu crying.iti da 3 G mereu pe data de 11 dar aia se duc in 2-3 zile si dupa aia merge cu 14 kb pe sec. doamne nici la video nu ma pot uita. aproape nimic nu pot face cu el.sa se termine la vara si iau cablu.crying((