| Gagiu_George_1997 a întrebat:

Mi-am luat si eu nfs most wanted-black edition pe calculator.Jocul merge foarte prost, iar pc-ul are tot ce ii trebuie cat sa mearga pe Graphics:Medium.Va rog ajutati-ma. Funda

Răspuns Câştigător
| geoka23 a răspuns:

Cata memorie ai disponibila pe hdd? vezi ca s-ar putea din cauza asta sa mearga prost.

| Gagiu_George_1997 explică (pentru geoka23):

Gred k din cauza asta, o sa ma uit. Multumesc

3 răspunsuri:
| xside16 a răspuns:

Ai toate driverele instalate? daca nu le ai cauta programe pe net gen drivergenius care descarca automat driverele si le instaleaza sau instaleazale manual

| Gagiu_George_1997 explică (pentru xside16):

Am toate driverele instalate happy