| Dantewashere a întrebat:

Mi-am luat un notebook Samsung(procesor i5 6gb de ram) am aflat ca driverele nu se gasesc asa usor, am gasit un driver video dar de 64 de mblaughing si placa video suporta 1gb imi puteti da un link cu un driver Intel de 1gb va rog

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca scriai romaneste, te ajutam cu cea mai mare placere!

Cum sa ceri driver Intel de 1gb?

| Dantewashere explică (pentru neluL):

Care e marimea maxima?

neluL
| neluL a răspuns (pentru Dantewashere):

Mai intai spune :
-ce model de laptop ai
-ce sistem de operare ai si daca este pe 32 sau 64 bit
-ce driver vrei (daca este pentru placa video spune si ce model de placa video ai) Daca placa video este integrata spune modelul de chipset.
-detalii despre pc-ul tau gasesti in Start -> Run -> Dxdiag.

PS. daca ai windows 7 instalat sigur ai si driver pentru placa video instalat.