| StefanDrg a întrebat:

Mi-am luat un Xiaomi Redmi 4X de la pc garage, dar si husa spate si folie pentru fata, dar telefonul avea deja folie fata. Sa-i dau jos folia pe care o avea deja pusa, si sa pun folia cumparata de mine?

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Daca te incomodeaza cu ceva folia originala, schimb-o cu cea noua. Tot la fel va ramane. Daca folia pe care ai cumparat-o este din aceea de sticla, si cea originala de pe telefon este acea folie din material slab, mai bine pune-o pe cea care ai cumparat-o tu.