| shippuden a întrebat:

Mi-am pus jocul lord of the rings battle for middle earth 2, cand dau sa instalez imi apare asta https://plus.google.com/......5712407314 ceva cu autorungui.dll corrupted, stie cine ce sa fac?

4 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Daca pui un link valabil in care sa vad ceva, altceva decat o imagine neagra ar fi bine

| shippuden explică (pentru HaKa93):

Oricum am rezolvat problema am dat update la windows si gata merge happy

| HaKa93 a răspuns (pentru shippuden):

Am inteles. deci ai dat update. bun ca in caz ca imi apar si mie astfel de erori sa dau si eu update mi se mai intampla si mie