| Rayus a întrebat:

Mi-ar merge Watch Dogs pe acest laptop: Procesor Intel Core i7-4700MQ Haswell, RAM:4GB, 1TB + 8GB SSHD, Placa video Radeon HD 8750M 2GB, FreeDOS.Si daca nu ce alte jocuri ar merge?

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Linistit.Doar ca nu cred ca il vei putea juca pe Ultra din cauza placii grafice onboard.Dar pe High fara probleme.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru AlecsRvaSpunePa):

Cine a spus ca va juca cu placa video din procesor? Are HD 8750M care este cat de cat buna.
Pe totul in low si rezolutia nativa se va misca binisor, 30-60 cadre pe secunda.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru SilviaDulcik):

M-ai pierdut la "placa video din pricesor".Get your s.hit straight!

| SilviaDulcik a răspuns (pentru AlecsRvaSpunePa):

Invata sa scrii.

| Rayus explică (pentru SilviaDulcik):

Nu te prea descurci...Nici la ultra dar nici la low, unele chestii la high iar shadow detail la medium si, crede-ma e perfect. Oricum mersi.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Rayus):

Am crezut ca rezolutia ecranului de la laptop este FullHD. Daca este 1600x900 sau HD, atunci jocul functioneaza binisor cu medium.
Cand am spus low, m-am referit la texturi medium (asa este cel mai mic) si restul low, asta daca vrei 60 cadre pe secunde aproape constant.
Tine minte, performanta inaintea graficii.