| Flavius2013 a întrebat:

Mi s-a furat contul de league of legnds nu stiu ce sa fac am trimis cerere pe league of legends support da nu imi raspund nu stiu de ce, am testat si daca cineva schimba e-mailu nu iti trimite si stie cerere daca esti de acord.Imi spuneti va rog cum fac sa il recuperez sau sa il blochiez

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti s-a furat niciun cont. nu te lasa sa te loghezi pentru ca trebuie sa-ti schimbi parola obligatoriu

| Flavius2013 explică (pentru anonim_4396):

Mi s-a furat dar am rezolvat pe lol-support.Ma crezi asa de prost, cand zi ca mi s-a furat contul?

| Florin_Oprea_1999 a răspuns:

Mie mi-a fost furat contul de league of legends cum pot sa-l iau inapoi