| SonicAndrei a întrebat:

Mi s-a întâmplat o chestie extrem de ciudată la NFS World. Nu am mai intrat de aproape o lună pe joc, dar azi când am intrat aveam ziua 114 la Treasure Hunt! Accept orice teorii. Vă spun de la început...
Pe contul meu am 2 driver-e. Primul are lv 60 și obișnuiam să intru zilnic pe el, numai pentru cele 15 diamante (ajungeam la zile mari, am reușit odată vreo 6 luni). Și pe celălalt driver obișnuiam să iau bonusul de la treasure hunt, dar pe el intram a doua oară și era mai mic.
Cam acum 1-2 luni am început să mă plictisesc de NFS World, într-o zi nu am mai intrat. După o zi am intrat iar, am luat cele 15 diamante de pe ambele driver-e (2 zile la rând) și de atunci nu am mai intrat fiindcă mi s-a resetat ziua (pe 100 și ceva de pe 1 - mă refer la driver-ul principal).
Astăzi când am intrat pe cont (pe driver-ul principal) am observat că am pe dreapta ecranului iconița de la treasure hunt verde cu ziua 114 pe ea; cele 15 diamante erau luate. Apoi am intrat și pe celălalt driver (mai slab), dar acolo era ziua 2, exact așa cum am lăsat-o acum o lună.

De ce am ziua 114?! Mai întâi am crezut că cineva mi-a ghicit parola și mi-a folosit contul, dar 114 zile nu încap în 2 luni... Menționez nu am folosit hack niciodată. Orice variantă e bine primită.