| FuckMyLife a întrebat:

am o mica problema si anume:

Acum o luna-doua, am cunoscut un tip pe Facebook de 18 ani (eu am 14). Am vorbit pe mess ceva timp dupa care eu nu am mai intrat timp de cateva zile. Apoi am inceput din nou sa vorbesc cu el si in timp amandoi am simtit unul pentru celalalt o oarecare senzatie de atasare. Acum nu am mai vorbit de 2-3 zile si el stie ca sunt mai timida si nici nu pot sa-l salut. si. intr-un fel ma doare... pentru ca am impresia ca ma evita. Obisnuiam sa vorbim in fiecare zi iar el tine destul de mult la mine. Stiu ca e o chestie cam banala, dar pentru mine inseamna destul mult...

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Chiar ca e banala...suna-l si vorbeste tu cu el, atata poti face chiar daca esti timida[spui ca nici sa il saluti nu poti dar nu te-ai gandit ca poate el crede ca nu il placi? si asta numai din cauza timiditatii tale]poate de aceea te evita