| GaNeA001 a întrebat:

N-am jucat de-o vreme cs si cand am intrat am umblat putin prin setari. Nu stiu ce-am facut si :

http://imgur.com/6dK3yBt

Fuuuuunda daca merge!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Rofl =))

ma copii aiuriti. totusi, de ce nu cauti solutii prin google? da rezultate atata timp cat stii ce problema ai. din cate vad eu ai setat rezolutia aiurea. Cred ca se poate schimba din Windows, dar nu stiu pentru ca n-am incercat sa fac asta inca.
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2268992

un google search
https://www.google.ro/......ps?/search

| GaNeA001 explică (pentru Andrei7520152):

A mers, dar acum alta problema. Problema cu "dungile verticale". Am schimbat toate rezolutiile si la toate-i asa. Ideea e ca cea din dreapta e mai mare, aproape dubla si nu-mi face "imaginea mai mica", practic nu vad o parte din ecran in cs.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru GaNeA001):

Ma bucur. Dar nu-mi dau seama ce poate cauza problema cu dungile

9 răspunsuri:
| GaNeA001 explică:

Pustiu, am steam, am incercat sa-l dezinstalez+instalez. Apropos, cum ti-ai dat seama ca e dat prea mare? laughing))) NORMAL CA E DAT PREA MARE.

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Descarca altu ca nu mai poti face nimica trebuie resetat.
Iti zic cel mai bine sa descarci CS Warzone este cel mai bun.

| GaNeA001 explică (pentru Mihail2020):

Cum sa descarc altu' daca am steam? Doar n-o sa dezinstalez steam-u ca sa iau nu stiu ce cs modificat de pe net. Astept raspunsuri!

| XperimentX a răspuns:

Descarca alt cswinking cs lant final

| GaNeA001 explică (pentru XperimentX):

Voi chiar nu cititi celelalte raspunsuri sau nu le bagati in seama? Tot pe-a vostra o tineti.

| XperimentX a răspuns (pentru GaNeA001):

Atunci du-te'n p'l'm si fa ce vrei

| TellaPro a răspuns:

Cred ca l-ai facut prea mare
Ai apropiat imaginea sau ce?
Ti lene sa-l descarci iarasi?