| Madalina04 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy s3 mini si nu stiu ce am facut de nu mai merge o casca, cel mai probabil este de cand am umblat la setari dar acum nu ma stiu ce sa ii fac.Si nu, castile nu sunt stricate. Funda:*

3 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Inchide telefonul si reporneste-l. Telefoanele Samsung cu android au probleme mari cu driverul audio.

| mircea_8413 a răspuns:

Draga daca zici tu ca, castile nu sunt stricate incearca asa
. intra in setari la media playerul ala albastru cu verde si alb si vezi daca SoundAlive e pe normal
Sper sa te ajute cu ceva :*

| CristiiYnk a răspuns:

Si eu am s3mini dar o casca dintre ele se intrerupe ba se reporneste. si nu stiu ce sa fac thinking