| xLionel a întrebat:

Neata TPU! Minecraft vs Metin2 cine castiga? Stiu ca Minecraft e un joc "patratos" dar mi se pare dragut. Cat despre Metin2... *** de joc. Astept pareri!

8 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Este mai frumos minecraft decat metin2 pentru ca poti face ce vrei tu. In metin doar te lupti si upgradezi arme si armuri.

| Borsko a răspuns:

De ce castiga Minecraft de ce castiga Metin?

Sunt doua genuri COMPLET diferite nu poti compara duritatea lemnului cu florile. Daca intrebari ca joc preferi, ziceam Minecraft...

| eustefan a răspuns:

Castiga minecraft

| DragoZ a răspuns:

Am jucat si eu metin2 dar mi se pare o pierdere de timp iti mananci nervii mai ales cand iti esueza itemele eu zic ca minecraft e mai frumos chiar daca e in patratele e mai multa distractie cand joci cu prietenii

| Mhaa_Yo_Aly_1999 a răspuns:

Minecraft castiga

| bbbbooooggggddddaaaannnn a răspuns:

Eu as spune minecraft ca de el te plictisesti mai greu si metin2 e mult mai naspa

| Pascu_Sergiu_1977 a răspuns:

Eu spun ca castiga Minecraft

| Pascu_Sergiu_1977 a răspuns:

Minecraft castiga.