| superduper a întrebat:

Nfs hot pursuit merge greu la mine am Intel core i3 2.40 ghz memoria virtuala de 11, 7 gb laptop Dell windows 7 placa video ati display adapter crying(((((((((((((((((((((

3 răspunsuri:
| Albertxxx a răspuns:

Pai poti sa mai inchizi din procese (CTRL+ALT+DEL) si din aplicatiile din bara, inclusiv cele de langa ceas si seteaza grafica la low si ar trebui sa mearga mai bine, Cati RAM ai?

| daniel2forea a răspuns:

Placa video este slaba straight face
Daca nu merge cu rezolutie mai mica si cu setari pe low nu ai ce-i face!

| superduper explică:

Am 3.00 ram