| xNewLife a întrebat:

Niste jocuri misto online ca am jucat:
Counter-Strike 1.6
Metin2
Conquiztador laughing
Dota
WoW
PLZ HELP DAU fundita

Răspuns Câştigător
| TheAnswerMan a răspuns:

Incearca Divine Souls,Silk Road Online,Cabal Online,Dynasty warriors online, Jade Dynasty, Dragon Ball z Online...Si sunt multe altele pe care le stiu. Daca vrei as mai afli alte jocuri adauga-ma la adresa de Yahoo Messenger :racovitagabriel

2 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Cauta pe miniclip sau. bike ice, icemania, depinde ce jocuri iti plac

| Mercurio10 a răspuns:

Cabal,nostale,battle of immortals, perfect world ...toate din astea sunt ff faine.incearcalehappy