| kMirke a întrebat:

Niste jocuri pana in 20 maxim 25 E pe Steam? Niste multyplayer prima data, daca stiti si dupa singleplayer! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Depinde de gusturile tale la ce fel de jocuri prefer si bine inteles de cat de performant este calculatorul tau pentru ca daca n-ai calculator bun si iti iei joc degeaba ti-l mai iei. Daca iti plac jocurile de supravietuire cu o lume open world si cu zombie online iti recomand DayZ sau H1Z1, face 28 E, da, este putin mai scump dar 3 euro nu face diferenta.
Daca iti plac fighterele iti recomand dragon ball xenoverse.
Daca prefer un shooter cu zombie ia-ti left 4 dead 2 face 14 euro.
Daca prefer un joc de supravietuire in natura salbatica iti recomand rust.
C-am astea sunt toate jocurile pe care le stiu bune de 20-25 euro de ps steam.A-s mai fi zis si battlefield 3 sau 4 dar pe steam nu prea le gasesti asa ca mai bine l-ai cumpara de pe eMAG jocurile. Sper ca te-am ajutat funda?

| kMirke explică (pentru anonim_4396):

Left 4 dead 2 e multiplayer sau single?

| anonim_4396 a răspuns (pentru kMirke):

Daca esti incepator poti juca pe single-player ca sa te obisnuiesti sau daca nu poti juca si pe multiplayer pentru ca are asa ceva.

| kMirke explică (pentru anonim_4396):

Mersi! big grin Si asa multuplayer mai populare stii? Nu conteaza genul

4 răspunsuri:
| 0752044960mama a răspuns:

Garrys mod