| cutremur a întrebat:

Noroc prieteni, imi puteti spune si mie niste jocuri gen rise of nations gold edition? adica:sa costruiesc cladiri(cazarma ferme...etc)sa fac soldati,calareti etc,etc, stiti voi la ce ma refer..mersi...funda la primul raspuns.

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Incearca Rise and Fall: Civilizations of war.
Are 2gb si ceva.
E smecher de tot. Poti sa iti iei regele/regina sa mergi doar cu el/ea si sa chemi armata dupa tine.
Faci misiuni, grafica nu ma vorbesc.
E stas. Cauta-ma la --> il_fenomeno_97 si te ajut la misiuni.
Il recomand!
SAU, poti juca Stronghold-Crusader sau Celtic King, nu sunt mari pana in 1gb dar au niste misiuni de stai cam 1/2 ore pe ea.
Si iar incearca Rome sau Caesar si iar smecher e dar e cam vechi Age of Empires 3 sau 2.
Bafta!

| cutremur explică (pentru WoKy):

Mersi,se pare ca esti fan al jocurilorlaughing)

| WoKy a răspuns (pentru cutremur):

Nu neaparat... oricum sunt tari astea... daca te tine pc-ul e stas!
Bafta in continuare