| Xezoxeno a întrebat:

Nu am gasit categoria da pun aici vreau sa cumpar cs go de pe g2a din cate am inteles pe g2a daca cumperi cs go nu poti vinde sau cumpara skinuri etc ii adevarat?

6 răspunsuri:
| Carantina321 a răspuns:

Nu este adevarat big grin o sa iti dea un cod il bagi pe steam si e acelasi joc cum l-ai fi cumparat de pe steam...dar ai putea sa astepti pana la craciun. vor fi reduceri si in general si cs go eu am facut la fel si l-am luat la 5 E big grin Noroc In Continuare

| InsaneGaming a răspuns:

Poti vinde/cumpara skinuri fara probleme.
Il poti lua de aici: https://www.g2a.com/r/csgo-steamkey-discount
Tot pe site-ul asta gasesti si skinuri mult mai ieftine fata de cele de pe steam.

| Gamingatorul a răspuns:

Nu poti vinde dar de cumparat poti http://bit.ly/2e8YagK

| 1965764323578865543 a răspuns:

Prietene...

pe scurt :nu este adevarat poti sa cumperi dar nu poti sa vinzi

pe lung: Nu este adevarat pentru ca daca nu putei cumpara skinuri de ce s-au pus skinuri la vanzare.Si nu poti vinde

| 1965764323578865543 a răspuns:

Nu poti vinde dar poti cumpara pentru ca altfel de ce au pus skin-uri la vanzare

| Sirbu_Fku_Cristi_1990 a răspuns:

DA,este ff adevărat, te sfătuiesc sa mai pui niste bani în plus si sa il iei după steam... Funda?