| Adidas200 a întrebat:

Nu am placa video si va intreb asta de la placa video este Nvidia GeForce 6100 32 bit pot juca metin sau gta san andreas

3 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Ce iti trebuie pentru san andreas http://support.rockstargames.com/......an-Andreas

la metin le poti da pe low si ar trebui sa fie totul ok

| AlexGame26 a răspuns:

San Andreas s-ar putea sa iti mearga bine daca dai totul la low si nu joci multiplayer, daca joci multiplayer s-ar putea sa iti mearga cu lag.

| Adidas200 explică (pentru AlexGame26):

La sa-mp ma refer da merge bine dar fazai ca nu mi se arde placa de baza? Ca paia sunt si mie teama