| Jambooja a întrebat:

Nu cred ca am nimerit categoria, dar nici nu stiu unde sa postez, asa ca intreb aici. Dau FUNDA celui care imi zice un site unde pot gasi masinuta aia de teren cu roti mari care se poate intoarce pe ambele parti si ea tot merge, adica indiferent cum ai pune-o (pe fata sau pe spate) ea merge. Mersi fain.

Răspuns Câştigător
| AgentuXXL a răspuns:

Ba nu stiu ce sa zi ia uitete la real acolo la intrare se gasea daca nu am vazut in Bucuresti la mall prin magazinele de la etaj am gasit stiu de ce masinuta vb am si eu am man site chiar nu stiu funda