| Satanel8964 a întrebat:

Nu imi mai merge monitorul.Ma jucam gta5 pe ps3 cand dintr-o data ecranul se face negru, nici ledul nu se mai aprinde nu stiu ce sa fac am dat o gramada de bani pe el! Oare s-a ars?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e vechi e normal sa nu mearga cauzele pot fi diverse, vreo rezistenta arsa, paca baza afectata, etc. In caz de garantie il repara sau ti-l schimba.

| robertsandu a răspuns:

Incearca sa fixezi bine mufele monitorului... problema asta am avut-o si eu.