| kaBooMx a întrebat:

Nu imi merge yahoo messengerul. Exista vreun client sau cum s-o numi, cum ar fi un alt messenger in care sa ma loghez cu id-ul meu?

9 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Am pati si trebuia sa rinstalez winoswsu

| kaBooMx explică (pentru TestPetrut):

Pai l-am reinstalat si apoi nu mi-a mers messu.

| TestPetrut a răspuns (pentru kaBooMx):

Pai mai reinstalaeazal asa a facut si la mine:-s

| Mozurov a răspuns:

Poti intra pe idul tau dupa pagina de mail (https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym).Dar de acolo poti doar primi si trimite mesaje, nu poti suna, nu poti vedea sau primi web si nu poti primi sau trimite fisiere. Daca nu ma insel nici functia buzz nu merge.

| kaBooMx explică (pentru Mozurov):

Da, stiu de functia asta, dar eu vreau sa-l am in PC, nu in browser.

| Mozurov a răspuns (pentru kaBooMx):

Pentru PC nu exista un program cu care sa poti intra in yahoo cu el. Oricum dar ce problema ai la yahoo?

| kaBooMx explică (pentru Mozurov):

Pai, nu conteaza ce id bag, dar cand dau sign in instantaneu imi da eroare si zice send error problem sau don't send

| Mozurov a răspuns (pentru kaBooMx):

Banuiesc ca ai incercat sa iti instalezi messengerul din nou, nu?

| kaBooMx explică (pentru Mozurov):

De 2 ori