| Alex_Dan_1997 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema e legata de Yahoo Messenger.Care e problema...cand vreau sa folosesc messengerul mi se blocheaza si nu imi mai merge nici o versiune de YM! Am instalat cred vreo 5 versiuni diferite de Yahoo Messenger si nici una nu merge.Pot sa il instalez, dar imediat dupa ce il deschid si ma loghez mi se blocheaza (Not Responding!)....si nu mai pot sa-l folosesc! Pana acum o luna totul era in regula, ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Aceasta problema am auzit-o de la mai multi prieteni si le-am zis sa instaleze alte versiuni de yahoo si mi-au spus ca nu s-a rezolvat nimic si apoi i-am sfatuit sa-si re-instaleze windowsul, si asa au scapat de problema.winking

| Alex_Dan_1997 explică:

Da,dar as vrea sa rezolv problema fara sa reinstalez windows-ul, dar daca e nevoie o voi face...