| Blackyuu a întrebat:

Nu ma descurc la Sweet Flirt cum trec lvl? Unde gasesc sa imi cumpar peruca?

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Perucalaughing).In sweet flirt nu e vorba sa treci lvl ci episoade.Cand intri, iti da 10 puncte de actiune(P.A pe care le poti vedea in partea dreapta a ecranului, unde ai sa vezi si episodul la care esti)si 15 $.In joc te poti deplasa apasand pe inimioare, in rest daca ai jucat lady popular stii ca e cam asemanator.Bafta:*

| ღAngelღ a răspuns:

Scuze, dar ce peruca?straight face La ce episod esti? laughing)))))) Sincer nu am mai auzit asa ceva pana acum. big grin