| Alin_Dura_1998 a întrebat:

Nu ma mai pot loga pe contul de steam cand sa intru pe el imi apare asta http://postimg.org/image/wrv89yciz/ stiu ce zice sa intru pe email sa iau codul dar pe email nu-mi apare nimic care stie ce sa fac scrieti-mi repede plz

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Asa e, il lua cu totul

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Trebuie sa iti apara, diar daca totusi nu apare uitate pe ce email se tremite ca poate e schimbat e-mailul

| Alin_Dura_1998 explică (pentru Niiiicu):

Nu apare am incercat pe toate emailurile pe care le am si nu apare nimica
nu stiu ce naiba s-a intamplat m-a scos de pe steam si dupa imi apare aia

| Niiiicu a răspuns (pentru Alin_Dura_1998):

Ciudat,atunci inseamna ca ti-a fost furat contul...

| Alin_Dura_1998 explică (pentru Niiiicu):

Faza e ca nu lau furat
am doar un joc dota 2 pe el si itemele le am pe el daca il furau nu cred ca imi lasau itemele nu...

| Niiiicu a răspuns (pentru Alin_Dura_1998):

Asa e, il lua cu totul