| Grecu_Alexandru_1992 a întrebat:

Nu ma pricep foarte bine la componentele de calculatoare, imi puteti spune cst de bun este acest procesor :Intel celeron 2957u 1.4 ghz haswell? Daca se poate si cateva exemple de jocuri mai bune care ar merge bine. Multumesc!

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Procesorul e foarte slab. Data viitoare cand intrebi "ce jocuri imi merg" precizeaza mai multe date.

| AndyKama a răspuns:

Salut.Procesorul e varza.Pentru ati putea recomanda jocuri spune si ce placa video ai, si ce memorie RAM.