| Alf a întrebat:

Nu mai pot sa selectez cu copy nimic de pe fereastra de messenger! copy si paste merg perfect de pe orice text din alt loc, decat la mess nu vrea! am reinstalat si mess-ul si la fel. s-a mai intalnit cineva cu problema asta? multumesc anticipat pentru raspunsuri!

4 răspunsuri:
| snickers_2782 a răspuns:

Incearca cu ctrl+c(copy) si ctrl+v(paste)
PS: fara +

| SuXxX a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea da incerk sa te ajut... incearca sa iei toate cuvintele cu mouse-ul(fol click stanga) apoi incearca CTRL+c si dupa CTRL+V unde vrei sa puiwinking succes daca am inteles funda big grin

| Alf explică:

Nu pot sa selectez nimic cu cursor-ul mouse-ului! stii bine atunci cand pui sageata pe un text... sageata devine o bara...pentru a putea copia, la mine sageata ramane la fel! si nu imi da voie sa fac copy din interiorul pm, de mess

| Alf explică:

S-a rezolvat! pffffff nimic nu stiti rolling on the floor)))))).era de la Explorer 8, nu s-a instalat bine.sau cine stie ce conflict s-a creeat! l-am dezinstalat si merge perfect acum!