| Traghdsimori3d a întrebat:

Nu merge sa dau pe youtube mai mult decat 144p daca dau merge greu ce sa fac?

2 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Salut Traghdsimori3d.Eu iti recomand Mozila Firefox findca e mai bun, alta cauza e ca ai multa memorie in pc tau, alta e ca Adobe Flash Player versiunea e prea veche sau Adobe Reader, sau ca tu lasi ferestri inchise, sau ca pc tau nu rezista.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| KinderFrate a răspuns:

Problema este ca pc este slab, deoarece nu ai memorie RAM si placa video este slaba, placa video te ajuta sa nu ai lag la jocuri, sa asculti muzica si in cazul tau Youtube. Iti recomand sa cauti pe mercador.ro Placa Ram mai mult de 50 lei nu este si este foarte buna!