| elcosmin a întrebat:

Am un laptop, mai exact Asus x553s care merge extrem de greu. L-am luat in 2016 deci pe Youtube se blocheaza si in 144p. Nu mai zic de restul ca abia deschide my computer. Si am un laptop foarte vechi, cu specificatii mult mai proaste, dar care merge mai bine. In fine nu conteaza, de ce credeti ca merge asa greu tinand cont ca e cat de cat nou? Adica nu e de gaming sau ceva, dar macar un Youtube acolo trebuia sa poata si el...

Răspuns Câştigător
| Iisus2002 a răspuns:

Trebuie schimbat Windows ul eu am un x553m și la fel se comportă până ce am schimbat Windows ul, acum merge super

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Reintrodu windows-ul din nou pe el, este cea mai bună soluție. Blocajul poate fi datorită neactualizarii, spațiului aproape full sau a cerințelor de sistem. Baftă!

| elcosmin explică (pentru Celcestietot):

Cerintelor de sistem probabil

| IonutR1 a răspuns:

Schimba-i Windows-ul. Ai facut tu ceva sau ai instalat ceva si de asta. Alta varanta nu prea vad.

| elcosmin explică (pentru IonutR1):

Nu am instalat nimic. Merge greu de cand l am luat. Ti-am zis se misca mai greu decat primul laptop al meu din 2007