| Razvi28383838 a întrebat:

Am o problema doar pe Android, legata de Youtube. Nu ma lasa sa vad clipurile, decat în 144p cand dau pe 720p sau 720p60 mi se întrerupe clipul, de ce? Ce ar trebui sa fac? Problema e la wi-fi sau telefon?

3 răspunsuri:
| FOOLSmanXxl a răspuns:

Daca ți se întrerupe clipul nu ai net bun sau rețeaua wifi e slaba! Daca te scoate din app Youtube atunci este problema la telefon cum ar fi: nu ai spațiu de stocare mult! Sau trebuie actualizat Youtube-ul! Funda?winking

| bystefu a răspuns (pentru FOOLSmanXxl):

Meriti funda, acelasi raspuns i l-as fi dat si eu

| Razvi28383838 explică (pentru FOOLSmanXxl):

Buna! Am wi-fi de 72 mbps, cat ar mai trebui sa-l cresc? Cu telefonul nu cred ca am probleme. Nu ma scoc niciodata din Youtube. Dar alte aplicatii merg bine nu am probleme cu internetul, doar cu Youtube-ul. Ce as putea face? Iti dau funda daca raspunsul ma ajuta.