| GabrielMihaiFoame a întrebat:

Nu stiu daca mai stie cineva dar in trecut (perioada 2000-2010) era un site de unde iti puteai downloada tot felul de jocuri cu sonic x da nu mai stiu care era saitul. Erau tot felul de jocuri de genu Sonic Robo Blast 2, in unu alegeai din sonic, tails si knuckels, si incepeai in ceva desert, primul boss era o vulpe mai mica in ceva capsula. Tot felul de jocuri de astea. Daca isi mai aminteste cineva saitul as fi foarte recunoscator daca mil-ati putea trimite.

Răspuns Câştigător
| qkaps123 a răspuns:

Ohoooo cred ca il stiu, daca e asa cum cred eu atunci e SEGA
E ca un fel de folder cu mai multe jocuri cu sonic x, in power ranger te luptai si cu roboti uriasi, si mai multe gen local combat, dragon ball z iar este.
Acesta e cel despre care iti amintesti?

| GabrielMihaiFoame explică (pentru qkaps123):

Nu, nu e ala da iti multumesc ca macar mi-ai raspuns

1 răspuns: