| bobitza2010 a întrebat:

Nu stiu de ce mai nou cand ma joc sau cateodata cand nu ma joc stau 20/30 min si se opreste calculatorul instantaneu ca si cum l-as scoate din priza de ce?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut.Cel mai probabil procesorul se incalzeste prea tare si activeaza mecaniamul automat de decuplare pentru a preveni arderea. Te sfatuiesc sa il cureti de praf, sa inlocuiesti pasta termoconductoare si eventual sa cumperi un cooler nou sau mai bun. Succes.

4 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Bună! Înseamnă că este prin de praf.Du-l la un service să-l șteargă de praf sau curățăl tu cu o cârpă. Sper că te-am ajutat.

| ThinkDifferent a răspuns:

Ai mai curatat si tu uitatea aia de praf?

| bobitza2010 explică:

Il curat tot la 2 sapt da pasta nu am schimbat-o de vreo 3/4 ani...