| salmankhan a întrebat:

Nu stiu de ce nu-mi merge Call of Duty 2? tot imi arata error. uitati cat am in sistem. Rami 504 MB si placa video 96 MB.

2 răspunsuri:
| Andrei_Antonesei_1995 a răspuns:

Poti spune ce eroare iti da?
Iti recomand sa iti cumperi alta placa video deoarece a ta nu are nici macar 128 de MB

| 3nJoyClub a răspuns:

Poate fi de la foarte multe chestii din calculator, poate nu ai destui bitZ, sau ai prea putini GB RAMi, sau placa video.Recomand placa 512 si 2GB RAMI, xD, daca le ai o sa-ti mearga jocul la perfectiune.BAFTAhappy