| CreEppY a întrebat:

Salut,ce jocuri mai bune, si mai smechere imi recomandati pe acest sistem (stiu ca nu e buna placa, da na...)? Dar Call of Duty Black Ops 2 imi va merge daca il iau? Multumesc!

8 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Va merge cod dar greu pentru ca ai placa integrata care nu duce, cumpara un gtx650 si iti va duce toate jocurile la hd fara nicio problema, procesorul e bun dar placa e prafhappy

| CreEppY explică:

Am uitat sa zic sistemul... Intel Core i5, placa video Intel HD Graphics 4000, 4 ram.

| cristi28george a răspuns:

Ca sa joci cele mai Jmekere jocuri ai nevoie de asa ceva http://www.pcgarage.ro/......5-384-bit/ re comand cu caldura daca ti-o poti cumpara...

| Minks a răspuns (pentru cristi28george):

Daca stiai ce vorbesti, te abtineai. Placa aia video nu e gandita pentru jocuri, e gandita pentru aplicatii de modelare 3D, editare video, etc.

| cristi28george a răspuns (pentru Minks):

Insa poti spune ca nu poate duce absolut orice fel de joc la maxim de acum in urmatorii 3 ani?

| Minks a răspuns (pentru cristi28george):

Spun ca trebuie sa ai o problema grava ca sa dai atatia bani cand la 2500-3000 de lei ai aceeasi performanta. E ca si cum ti-ai cumpara un tractor ca sa ari 2 randuri de ceapa in gradina.

| cristi28george a răspuns (pentru Minks):

Da da iese ceapa buna big grintonguelaughing

| SekaSk a răspuns:

Need For Speed Most Wanted ( Si principalul si cel 2012 ), Crysis 3, Assassin Creed 3 / 4, Quake ( Toate versiunile - 2, 3, 4 - Iti recomandwinking ), Counter Strike Modern Warfare 2 / Global Offensive, Warhammer 40.000 : Dawn of War ( Toate versiunile ).

Bafta!