| Mihai_Sergiu_1988_7aOL a întrebat:

Nu stiu de ce nu pot descarca nici un joc pe calculator! Calculatorul a fost dus la reparat din cauza virusilor si cand l-am primit am observat ca nu pot descarca nici un joc! Pur si simplu, dupa ce il downloadez jocul respectiv, ma pune sa il instalez apoi ori numai face nimic ori imi da o eroare! VA ROG SA MA AJUTATI!

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Esti culmea, l-ai dus la reparat pentru ca ai luat virusi din cauza ca downloadezi toate prostiile de pe toate siturile si acum vrei sa tragi iar tampenii sa iei virusi. Tu nu meriti un calculator, invata sa il folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un screnshot cu eroare sau reinstaleaza windowul