| z3k0 a întrebat:

Cum instalez internetul pe windows XP? Mi s-a sters windowsul din cauza virusilor si acum nu stiu cum sa instalez internetul!

Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi ce fel de internet ai? Romtelecom, RDS, Vodafone, Orange, Cosmote, plus încă alţi 3-400 locali, că fiecare se instalează altfel...

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Iti trebuie IP-urile.le are cel care ti-a pus netu`

| z3k0 explică:

Am romtelecom hg655b. ip de conectare la net e 192.168.1.1, dar nu merge.

| Petreee a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi driverul placii tale de retea, daca nu stii cum se numeste placa ta de retea, incearca cu programul "Everest" si afli cum se numeste placa si apoi iti cauti driverul, il instalezi And FUN