| dmdmkk2 a întrebat:

Nu stiu de nu mă lasă să descarc IMVU, apăs pe run apoi imi arată asta:
http://imgur.com/9y4PAFJ

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Sa copiezi un executabil? Click dreapta pe el> te duci pe desktop>click dreapta paste? Cel mai probabil tu esti intr-un folder cu numele "Descărcări" si de-aia nu merge. Copiaza ce rulezi, in alta parte si apoi da-i dublu click.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Copiaza-l pe desktop si incearca sa rulezi, ar trebui sa mearga.

| dmdmkk2 explică (pentru CM7YRE):

Asta cum se face?

| dmdmkk2 explică (pentru CM7YRE):

Si unde e desktop?

| CM7YRE a răspuns (pentru dmdmkk2):

Pe ecran/desktop, unde ai iconitele, ce-ti arata cand porneste pc-ul.

| CM7YRE a răspuns (pentru dmdmkk2):

Sa copiezi un executabil? Click dreapta pe el> te duci pe desktop>click dreapta paste? Cel mai probabil tu esti intr-un folder cu numele "Descărcări" si de-aia nu merge. Copiaza ce rulezi, in alta parte si apoi da-i dublu click.